PERUK - SAÇ KAYNAK


PERUK VE SAÇ KAYNAK İÇİN TÜM AYRINTILAR www.ozgullerperuk.com da

Hayalindeki sen olmak için sizleri Türkiye'nin en kaliteli saç showrom ve kaynak merkezine bekliyoruz

Saç ürünleri kendi imalatımız olup Türkiye'de Türk saçı kullanan çok ender firmalardan biriyiz..

Saç Kaynak ve Saç üretim eğitimi almak için lütfen www.ozgullerakademi.com veya iletişim bölümünden iletişim kurunuz


YAPMIŞ OLDUĞUMUZ SAÇ KAYNAK SİSTEMLERİNDEN BAZILARI

Lazer Bant Kaynak: Türkiye'de sadece Özgüller Akademi farkıyla yapılmaktadır, Dünyanın en iyi saç kaynak sistemiyle tanışmaya hazırmısınız, 30dk gibi kısa sürede yapıyan bu kaynak 5 aya kadar kullanılabilen dünyadaki tek kaynak sistemi özelliğini taşımaktadır, 3 ay garantili olan bu sistem 2018 yılında Türkiye'de bayileri açılacak olan şu anda İstanbul Etilerde Merkezini kurduğumuz Nemesis Hairline şubelerinde yapılacaktır.             

Mikro Kaynak (orjinal):  Dikkat piyasada mikro kaynak diye keratin ve italyan jel kaynak yapıldığını biliyormuydunuz?? K.Maraş'ta Mikro Kaynak sadece Özgüller Akademi tarafından yapılmakta ve eğitimleri verilmektedir. 

Kıl Tekniği Saç Kaynak: Özgüller Akademi tarafından geliştirilen bu sistem kahkül ve perçem kısımlarına bile yapılabilen en kısa saçlarda bile yapılan saçda gözükmeyen belli olmayan saça zarar vermeyen saç kaynak sistemidir ve Türkiye'de sadece Özgüller Akademi ve Nemesis Hairline şubeleri tarafından yapılmaktadır.. 

Mikro Boncuk Saç Kaynak: Türkiye'de ilk defa Özgüller Akademi tarafından uygulanmaya başlanmıştır, boncukların küçük olması sebebiyle tercih edilmektedir, piyasada malesef bir çok çakması çıktığı için olumsuz yorumlara sebep olmaktadır, Lütfen işi bilene uzmanına yaptırın ve sorun yaşamayın.. 

Tres Kaynak Çeşitleri: Yapışkan tres kaynak, mikro boncuklu tres kaynak, normal boncukla yapılan tres kaynak olarak bir çok çeşidi ve modeli vardır, yapışkan tres kaynak ve mikro boncuklu tres kaynak Türkiye'de ilk defa Özgüller Akademi tarafından yapılmaya başlanmıştır. 

ÖZGÜLLER PERUK AKADEMİ SHOWROM BULULUNAN ÜRÜNLER

PERUK VE ÇEŞİTLERİ (Gerçek saç ve Sentetik)
ÇITÇIT VE ÇEŞİTLERİ  (Gerçek saç ve Sentetik)
POSTİŞ ÇEŞİTLERİ      (Gerçek saç ve Sentetik)
Ham Saç    (%100 Türk Saçını bulacağınız ender firmalardan biriyiz)

Özgüller Akademi bünyesinde Saç atölyesi olduğu için her türlü işcilik yapılmaktadır, örneğin kaynak saçlarınızı çıtçıt a çevirebilirsiniz veya postiş veya peruk yaptırabilirsiniz, çıtçıt saçlarınızı kaynağa dönüştürebilirsiniz. her türlü işlem yapılmaktadır...

İletişim Formu