KUAFÖR - GÜZELLİK


TÜM KUAFÖR HİZMETİ EĞİTMENLERİMİZ TARAFINDAN PROFOSYONEL OLARAK VERİLMEKTEDİR, 

Özgüller Salon uzmanlarımızla, bakımına ve güzelliğine önem veren değerli müşterilerimize hitap etmektedir. Bilgi ve tecrübesini modern teknoloji ile birleştirerek daha kaliteli hizmet sunmaktayız.

Beklentileriniz ne kadar çok olursa olsun, Özgüller Salon size gereken ilgi ve doğru bilgilerle en iyi sonuca götürür, Özgüller Salon,müşterilerine sunduğu kalite hizmetiyle vazgeçilmez adresiniz olacaktır.

Saç Kesimi                                  Fantastik Saç Kesimi
Yıkama                                        Lazer Epilasyon
Saç Boyası                                  Bitkisel Boya
Manikür                                       Pedikür
Cilt Bakım ve Ürünleri                 Topuz
Saç Bakım Ürünleri                     Ağda
Saç Bakımı                                  El ve Ayak Bakımı
Cilt Bakım Ürünleri                      Röfle
Balyaj                                          Perma
Fantastik Topuzlar                      Gelinbaşı

– Yıkama : Saç yıkama kurallarına uygun avuç içi ile yıkanması, suyun ısı derecesinin sıcak olmaması, yağlı saçların avuç içi ile yıkanması ve yoğun masaj uygulanmaması gerekmektedir. Nedeni de yoğun masaj saçtaki yağı arttırır. Saça uygulanacak şampuan seçiminin uygun yapılması doğru şampuanı seçmek için de kuaförünüze danışılması yardım alınması gerekmektedir.

– Saç Kesimi : Saç cinsine, baş yapısına, vücut ölçülerine, kilo ve boyuna uygun seçimin müşteri ile beraber konuşularak gerçekleştirilmesi.

– Saç Boyası: Ön görüşme, saçın analizi (daha önce saça yapılan işlemler, saçın cinsi, ana rengi, ana renge uygulanabilecek saç rengi, ten rengi, göz rengi ile uyumlu yeni rengin seçimine karar vermek. Mevsimine göre renklerin değişimi (sonbahar-kış koyu renkler, ilkbahar-yaz daha açık renkler)

– Röfle: Ön görüşme, saç rengine uygun en doğru röfle renginin seçilip uygulanması (önceden saça uygulanmış kimyasal işlemlerin ön görüşmesi ve ona göre saç ana renginin ve bu ana renge uygulanabilecek röfle renklerinin tespit edilmesi. Ön, Zig Zag, Uç olmak üzere ana renk üzerine farklı tonlar yaratılması.

– Perma : Ön görüşme, teşhis (saçın yapısı, önceden yapılan işlem varsa bunların tespiti) saça uygun koruyucu bir ürün kullanılması ve uygulanacak metodun seçimi. (İlaç ve sarım tekniği)

– Manikür/Pedikür : Salonumuzda manikür ve pedikürün yanı sıra parafin bakımı da uygulanmaktadır. El ve ayak bakımı tamamen profesyonel kişiler tarafından hijyenik olarak uygulanır. Parafinin uygulanmasında yapılan işlemler sırasındaki peeling, ölü derinin atılmasını, steril sprey açılan gözeneklerin mikrop kapmasını önler, kolejen krem yumuşatır ve parafinin daha iyi nüfuz etmesini sağlar. Parafin, tırnakları güçlendirir, cildi yumuşatır, leke oluşumunu önler, kırışık oluşumunu azaltır, ayak topuklarındaki çatlak ve sertliklerin oluşmasını önler. Tırnaklarda havasızlıktan oluşan renk değişimini önler, hoş kokusu ve yumuşaklığı ile rahatlık sağlar.

– Saç Bakım Ürünleri: Sizlere seçkin ve kaliteli bakım ürünleri, şekillendiriciler ve şampuanlarla hizmet vermekteyiz...

--Profosyonel Saç bakımı: Saçlarınızın sağlıklı ve ışıl ışıl olmasını istiyorsanız Türkiye'nin en iyi saç bakım uzmanlarından biri olan Mevlüt Özgüller sizin için kesin çözüm, Öncelikle saç analizi ile işe başlayıp iyi bir program çizerek sizde hayalinizdeki saçlara kavuşabilirsiniz..

İletişim Formu